Masina de gaurit si insurubat (bormasina) cu percutie, cu acumulator 18V 1.5Ah Li-Ion Steinhaus, PRO-CD18H, 50Nm, 2 trepte 440/1650 RPM, mandrina rapida 13mm, 13 accesorii, cutie plastic
Nu este in stoc
Cod produs 220667151
consultant
Adreseaza o intrebare consultantului
Arata numarul
  • Tehnologie Litiu-Ion;
  • Design compact;
  • Softgrip - pentru confort sporit in timpul utilizarii;
  • Indicator nivel de incarcare acumulator;
  • Functionare insurubare / desurubare;
  • Functie de ciocan.
Manual de utilizare.
Descriere
Caracteristici